Od 1989 roku budujemy rozwiązania logistyczne – w transporcie morskim, lotniczym i lądowym

Grupa Spedman Global Logistics wywodzi się ze Szwecji, gdzie powstała w 1986 roku. Spedman Global Logistics Sp. z o.o. jest częścią Grupy Spedman od 2011 roku. Wcześniej funkcjonowaliśmy na rynku jako Scan Consult Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodowym operatorem spedycyjnym, obsługującym fracht morski, lotniczy i lądowy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze transportowej i celnej ładunków w eksporcie i w imporcie.

Grupa Spedman Global Logistics dysponuje siecią przedstawicieli w każdym porcie morskim i lotniczym na świecie. Aby jeszcze sprawniej służyć fachową pomocą naszym Klientom, konsekwentnie rozwijamy sieć własnych biur w europejskich portach morskich i lotniczych. Jednocześnie blisko współpracujemy z globalną siecią rzetelnych lokalnych operatorów logistycznych na wszystkich kontynentach.

Zapewniamy sprawny transport wszystkich rodzajów ładunków, w tym chłodzonych i wrażliwych na warunki przewozu oraz tych o niestandardowych wymiarach i wagach. Oferujemy odbiór towaru „od drzwi” i dostawę „do drzwi”.

Oferujemy też magazynowanie towarów i ich składowanie krótko- i długoterminowe. Dopełnieniem na szych usług jest Agencja Celna SPEDMAN, posiadająca status Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO) w zakresie uproszczeń celnych oraz bezpieczeństwa i ochrony.

Naszą siłą są ludzie, wiedza, doświadczenie, umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby Klientów i budowania rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Doradzamy, organizujemy, pośredniczymy, nadzorujemy – zapewniając naszym Klientom spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Na polskim rynku działamy od 1989 roku. W 1993 roku byliśmy współzałożycielami Polskiej Izby Spedycji i Logistyki (PISIL). Od 2009 roku mamy status Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO – Authorized Economic Operator) w zakresie uproszczeń celnych oraz bezpieczeństwa i ochrony. Jesteśmy też stowarzyszonym członkiem organizacji IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych).

 

 

Członkostwo w organizacjach

 

 iata logo
 pisil logo
 

 

 Osiągniecia

 

 gb logo
aeo logo